חתונה בשטח

חתונה בשטחחתונה בשטח

חולמים על חתונה יוצאת דופן? צאו מהתבניות שאתם מכירים, החתונה שלכם לא חייבת להיות מגודרת בקירות. חתונה בשטח היא בעלת מנעד רחב של בחירות עבור הזוג המתחתן, כל חתונה בשטח למעשה היא אירוע בפני עצמו והפקה בפני עצמה. חברת הפקות מקצועית תעניק לכם את האפשרויות הרלוונטיות, כמעט כל שטח פתוח יכול להיות אזור החתונה שלכם כל עוד ניתן יהיה להנפיק את האישורים המתאימים מהרשות המקומית.

 

חתונה בשטח – מה זה אומר?

חתונה בשטח זה מונח רחב להמון אפשרויות מגוונות להפקת אירוע חתונה יוצא מן הכלל. בהסבר פשוט, חתונה בשטח היא חתונה הנערכת בכל מקום שאינו מיועד לאירועים, כמובן שמדובר על שטח פתוח. האפשרויות אשר עומדות לרשותכם מגוונות, אפשר להפיק אירוע חתונה בחצר הבית ואפשר גם לשכור מקום חקלאי בקיבוץ ועוד… 

חתונה בשטח יכולה להתבצע באופן עצמאי, אבל מדובר על עבודה קשה המצריכה ממכם יצירת קשר עם ספקים רבים, כאשר מדובר על מקום אשר אתם שוכרים עליכם לוודא שיש את אישורים מתאימים וכמובן לוודא בטיחות של כל המקום. במקרה בו אתם לא פועלים באופן עצמאי חברת ההפקות היא זו שתדאג לכל האירוע. במילים אחרות, כאשר אתם עובדים באופן עצמאי אתם המפיק של האירוע שלכם. 

איך הופכים שממה להפקה מרהיבה?

ההבדל ניכר כאשר רואים בראשונה את המקום, בדרך כלל מדובר על שטח שומם או אפילו מקום מעט מוזנח. חברת ההפקות תדאג ליישר את המשטח כדי להבטיח שלא יהיו אף בעיות, לאחר מכן יצירת הקשר עם הספקים תוך כדי שמירה על קו עיצובי זהה לכל דבר אשר ממוקם במקום האירוע. על פי בחירת הזוג ימצא המפיק את הקו העיצובי הנכון לכם. בחירת מוזיקה תמיד תהיה לפי רצון הזוג, וכמובן כל הקונספט של האירוע.

מבעד לכך, ישנם הרבה הכנות לפני האירוע עצמו, על חברת ההפקה לדאוג לנגישות עבור כל המוזמנים. החשש גדול אצל זוגות צעירים כאשר הם מחליטים לחגוג את יום חתונתם בשטח הוא מה בנוגע לאנשים המבוגרים או אנשים בעלי מוגבלויות פיזיות, חברת ההפקה תהפוך את המקום לנגיש לכל אדם.

 

בחירת חברת הפקות

איך בעצם בוחרים חברת הפקות אשר תעשה את העבודה על הצד הטוב ביותר? יש כיום המון חברות אשר מתמחות בהפקת אירועים, עליכם לדעת להבדיל בין חברת הפקות חובבנית וחברת הפקות מקצועית. הפקת אירועים במקום פתוח ולא באולם סטנדרטי אינו דבר פשוט אשר מחייב את חברת ההפקות לעמוד בתנאים רבים שיאפשרו את קיום החתונה. לכן, הבחירה שלכם צריכה להיעשות על פי שלושה פרמטרים: תקציב, ניסיון וכימיה. 

לכל זוג יש את התקציב שלהם, עליכם לציין זאת בפני חברת ההפקות כבר בתחילת התהליך. אין לכם ממה לחשוש, אירוע חתונה בשטח אינו חייב לרוקן את הכיס שלכם, להפך האירוע הרבה יותר נגיש והמנעד רחב יותר. התקציב שלכם גם כאשר הוא נמוך לא יגרע מאיכות האירוע. בכדי שכל תקציב יעשה את העבודה על הצד הטוב ביותר עליכם לבחור חברה בעלת ניסיון רב בתחום הפקת האירועים בשטח, בדגש על שטח. יש הרבה חברות אשר מתמחות בהפקת אירועים אך לא בשטח, הפקת חתונה בשטח זה עולם שונה לחלוטין. ככל שלחברה יש מוניטין וניסיון רחבים יותר ככה האירוע יהפוך למקצועי וחלק יותר. הדבר החשוב ביותר והאחרון הוא לבדוק את הכימיה ביניכם ובין החברה, הכימיה היא קלף קריטי, ללא כימיה כל תהליך הקמת האירוע יהיה מסורבל ולא מסונכרן. חברת ההפקות צריכה לעבוד בהתאם לזוג ולא ההפך.

חתונה בשטח – אין גבול לאפשרויות

בניגוד לחתונה הנמצאת באולם מסודר שם אתם יותר מוגבלים מבחינת זמנים ולעיתים אף רעש, מאפשרת לכם מנעד רחב יותר של אפשרויות. אחד היתרונות שיש הוא שניתן יהיה לאפשר למוזמנים לינה במקום. אפשרות הלינה היא אופציה פופולרית שהתפתחה בשנים האחרונות, באמצעות גישור של חברת ההפקה מול הספקים הרלוונטיים ניתן יהיה להכין מקומות לינה מפוארים בשטח סמוך לחתונה. האופציות הן בדרך כלל אוהלים מפוארים ומיטות לפי מספר המקומות או על ידי שיתוף פעולה עם צימרים הנמצאים בקרבת מקום.