חתונה בשטח חקלאי – להרגיש את הטבע

חתונה בשטח חקלאיחתונה בשטח חקלאי – להרגיש את הטבע

גדולים מאיתנו כבר שרו: "יודע חקלאי פיקח" וכמאמר השיר יותר ויותר זוגות פוקחים את עיניהם ובוחרים חכם יותר בביצוע חתונה בשטח חקלאי. ככלל, משימת בחירת מיקום מעולה ליצירת חתונה בשטח חקלאי היא לא משימה של מה בכך. יכולים להיות כל כך הרבה מכשלות וחסמים בין החלומות שלנו לבין המציאות. ולנו, כמי שלחוצים ויש להם על הראש כל כך הרבה דברים ביום החשוב שלנו, אין זמן או יכולת לצלוח לבדנו את האתגר.

 אף אחד לא רוצה למצוא את עצמו ואת האורחים שלו בשטח שאינו מותאם לגמרי לחתונה, בעת האירוע עצמו. אנחנו רוצים שהחתונה שלנו תהיה קסומה ומושלמת ושהיא גם תחרת ככזו בזיכרון של כולם. חתונה בשטח חקלאי היא לא דבר שרואים כל יום והאווירה המיוחדת משאירה חותם עוצמתי. לכן ישנה חשיבות אדירה  למציאת חברת הפקה או פורטל ייעוץ שילך אתכם מההתחלה יד ביד, יעניק לכם ליווי וניסיון מקצועי ועשיר שצבר ויתפעל את האירוע מתחילתו ועד סופו באופן קסום ומושלם.

אבל קודם כל קחו רגע שלכם עם עצמכם

חתונה בשטח חקלאי, כמו גם חתונה בטבע, אינה מתאימה לכולם. כדי לערוך חתונה שכזו, צריכים לבוא נקי ובעיקר במוד כזה שמודע למהלך שאתם הולכים לעשות. אתם רוצים חתונה שכמותה לא הייתה והטבע יספק לכם את התפאורה המושלמת לכך אבל בדרך לשם, חשוב להבין שיהיו עשרות ספקים ונותני שירות שכמו נמלים עמלות, יעשו הכל כדי שזה יצליח. נדרש הרבה אומץ ורצון לחלום מצדכם שעה שאתם עומדים בפעם הראשונה בשטח החקלאי החשוף והשומם ומדמיינים את מה שלבסוף יקום עליו.

למה בכלל חתונה בשטח חקלאי?

כי אתם לא רוצים עוד מאותו דבר. אתם רוצים להרגיש מיוחדים. לפרוץ את הקירות התוחמים מטאפורית ופיזית את אולם השמחות הקלאסי. לספק עבור האורחים אבל בעיקר עבורכם, חוויה יוצאת דופן. חתונה בשטח חקלאי היא חתונה אלטרנטיבית ומיוחדת מאוד, שבביצוע נכון מצד חברת הפקה מיומנת לא תשאיר איש אדיש. השילוב שבין הטבע, על כל צבעיו וגווניו עם לב האירוע השוכן בתוכו יוצרים חיבורים מפתיעים, קסומים ומרגשים.

איפה זה קורה בכלל?

כאשר אנחנו מדברים על חתונה בשטח חקלאי, אנחנו מדברים על מגוון רחב של מקומות, אשר יכולים להקנות נופך של טבע ופסטורליות עבורכם. תחת שטחים חקלאיים ניתן להכניס גם יערות, שפת נחל, מרגלות צוק נישא או חורשה עבותה. אבל אם אתם רוצים ללכת לחקלאות ממש, הרי שניתן למצוא לוקיישנים רבים, בדמות משקים חקלאיים, פרדסים ומטעים, של כל סוגי הפירות, שדות פתוחים ומוריקים, כרמים רומנטיים וכן, גם כמה לוקיישנים מפתיעים שבעיצוב נכון, יתנו אפקט אדיר כמו מוסכי טרקטורים חקלאיים, רפתות ואורוות ישנים, מגדל מים לצד השדה ועוד ועוד מקומות מטריפים.

להוסיף על הטבע

נשמע פשוט: הטבע קיים, רק נביא לתוכו את הציוד שלנו ויהיה כבר בסדר. ובכן, זה ממש לא כך. חתונה בשטח חקלאי דורשת תכנון ופעילות של מוחות מקצועיים רבים, שיביאו להצלחת האירוע. יש כל כך הרבה פרטים שיש לעמוד עליהם  ולהתכונן להם. חשוב למשל לשמור על שטחים של אוויר פתוח ומרחבים. שאין ריחות זרים בסביבה, שיש תשתיות חשמל ומים ואם אין, לפתור בעיה זו בעזרים חיצוניים. לאפשר גישה פשוטה וקלה למקום, הן של רכבים והן של אורחים אל תוך מרכז החתונה עצמה, לדאוג למזג האוויר ולהפתעות מצידו, לדאוג להושבה נוחה של האורחים וכי החלק הקולינרי יתפקד באופן מושלם  ובעיקר ליפות עוד קצת את כל האזור, בלי לפגוע בהדרו של הטבע עצמו.

חשוב מאוד גם לקחת בחשבון את ההתאמה של המקום שבחרתם לסוג האירוע שתכננתם בחלום שלכם. לא כל סוג של שטח חקלאי מתאים לכל פנטזיה שלנו ולא כל מקום ציורי ופראי, ניתן להכשירו ובטח לא בתקציב הנוכחי שיש ברשותנו. צוות מפיקים מקצועי ונאמן, לא ימכור לכם סיפורים ולא ישאיר אתכם אחר כך לבדכם עם המציאות. הוא יפרוט בפניכם את כל הקשיים והפתרונות. במידה ותחליטו כי זה החלום שלכם ואותו תרצו להגשים – לכו על זה בגדול.

אנחנו ב'ארץ קדם -פורטל חתונות ואירועים בטבע' רוצים שיום חתונתכם יהיה היום הגדול ביותר שלכם. לכן ריכזנו עבורכם את מיטב הספקים, נותני השירות בכל התחומים וחברות ההפקה האיכותיות ביותר, כדי שתצליחו בכך מעל המצופה.