חתונה במדבר

חתונה במדברבוודאי כבר יצא לכם להיות מספר פעמים בחתונות של חברים או של קרובי משפחה. תמיד זה נראה אותו דבר, אולם אירועים, בופה, שביל לחופה וכולם לבושים מהודר. אם גם לכם מתחשק לחשוב קצת מחוץ לקופסא ולהפוך את האירוע שלכם למיוחד לא רק עבורכם אלא גם עבור כל המוזמנים אתם חייבים לחדש משהו בטקס המסורתי. חתונה במדבר יכולה להפוך את האירוע שלכם מסתם עוד אירוע רגיל לאירוע שכולם ידברו עליו. 

 

איך מפיקים חתונה במדבר?

בראש ובראשונה עליכם ליצור קשר עם חברת הפקות אשר תציג בפניכם את כל המקומות הרלוונטים לאירוע שלכם. ישנם מספר מקומות שבהם ניתן לערוך את טקס החתונה, כמובן שתמיד ניתן למצוא עוד מקומות. המקומות הבולטים ביותר יהיו: מדבר יהודה, מדבר בראשית, כפר הנוקדים ואזור הערבה. לכל אחד מהמקומות שציינו יש את המאפיינים שלו שאותם יש להתאים לאירוע שלכם. הבחירה בין המקומות משתנה בהתאם לכמות המוזמנים שלכם, דרכי הגעה, לינה, תנאי מזג אוויר, נופים וכמובן פסטורליות. 

לאחר מכן עליכם לבחור תאריך מיוחל על מנת לתאם זאת מול כל הספקים. מתוקף תפקידה של חברת ההפקות לדאוג לבחירת ספקים אשר יהיו חלק בלתי נפרד מהאירוע שלכם. את בחירת הספקים אנו נעשה בהתאם אליכם, לציפיות שלכם מהאירוע, בהתאם לאוכל אותו אתם רוצים, מוזיקה וכמובן זמינות של הספקים ותקציב. 

הגדרות תנאי העבודה – כבר בשיחת הטלפון הראשונית כדאי לכם לציין את המיקום המיוחד של האירוע ואת העובדה שמדובר באירוע המתנהל תחת כיפת השמיים. כך יצליחו אנשי המקצוע להתכונן בהתאם ולהגיע ליום המסיבה עם כל הציוד הדרוש לכם ואם האפשרות לענות על החלומות שלכם בצורה לא פחות ממושלמת. לאחר מכן מגיע שלב התפאורה והעיצוב, בחירת קונספט יכולה מאוד להוסיף אם אתם רוצים לשלב איזה אלמנט שאתם אוהבים שקשור לזוגיות שלכם או אליכם ספציפית.

כמובן שעל חברת ההפקות לבחור תאריך, עיצוב, אוכל וכן הלאה בהתאם לרצון בעל האירוע ובהתאם לתנאי מזג האוויר. זכרו, כל עוד אתם לא מלווים על ידי חברת הפקות עליכם יהיה לשאת את כל הנטל על הכתפיים שלכם, זה לאו דווקא אומר שתחסכו כסף.

 

חתונה במדבר – שקט ורעש פה אחד

היופי שיש לנו בבחירת חתונה במדבר הוא החופש לעשות כמעט הכל. המדבר מנתק אותנו מכל מה שיש מסביב, אנו כמעט ולא נראה אנשים של קשורים לאירוע, ניתן לבחור כל עיצוב ותפאורה שתרצו – תרשו לעצמכם לעוף עם הבחירות שלכם. וכמובן, הרעש שבא אחרי השקט… לאחר טקס החופה, לאחר שאנשים כבר אכלו ניתן להפוך את טקס החתונה למסיבה בלתי נשכחת, מסיבה שמתאימה גם למבוגרים וגם לצעירים. אל תחששו מפני מזג האוויר, סופות חול וכד', הבחירה של המקום מותאמת בצורה חכמה, כמו כן גם התפאורה עמידה ואנו נדאג לכך שתרגישו הכי בטוחים וחופשיים שיש.

 

חתונה במדבר – לינה

עוד קונספט אשר אנו פוגשים יותר ויותר בזמן האחרון הוא אפשרות הלינה לאחר חתונות במדבר. מכיוון שמדובר על מקומות מרוחקים לרוב, אנשים לא תמיד ירצו לחזור את הנסיעה הביתה, כמובן שלא יוכלו לשתות ולנהוג. לכן, זוגות רבים בוחרים להעניק לכל האורחים אפשרות לינה, החל מדילים אשר נסגרים אל מול הצימרים בסמוך למקום האירוע ועד הקמת מתחם אוהלים יוקרתי עבור לינה. הבחירה תלויה בכם ובתקציב שאתם מקצים לעצמכם, חוץ מזה מה רע בלחגוג את היום המאושר בחייכם יומיים ברציפות? 

https://www.youtube.com/watch?v=BgXAkiazMMc

חתונה במדבר – אישורים

לא כל אחד יכול להרשות לעצמו להתחתן במדבר, עליכם לדבר עם חברת ההפקות אשר יצרו קשר מול הגורמים הרלוונטיים על מנת שתוכלו לקבל את כל האישורים הנדרשים. כאשר אנו רוצים להפיק אירוע בחיק הטבע יש תהליך בירוקרטי אותו צריך לעבור מול הרשויות. עליכם לקבל אישורים מהמועצה המקומית, משטרת ישראל, אנשי מקצוע שונים שיבטיחו את בטיחות האירוע, ולעיתים גם לבקש אישורים מתושבי המקום.

במקום להתעסק בתהליך הבירוקרטי הזה לבדכם אנו ממליצים לכם להיעזר בחברת הפקות מקצועית אשר תבטיח את השקט הנפשי שלכם עד ליום המיוחל. תתעסקו בהקמת הבית, תתעסקו בלחגוג את ימי הרווקות שלכם, תתעסקו בכל מה שלא קשור לאירוע – תנו לנו לעשות את העבודה בשבילכם.