חתונה במדבר מחיר

חתונה במדבר מחירחתונות הן דבר יקר, לא משנה איך תהפכו את זה. יקר מבחינה כלכלית וגם יקר לנו סנטימנטלית, השילוב בין השניים יכול להיות מבלבל. מצד אחד אנו רוצים את המירב עבור היום שלנו, מצד שני מדובר על יום בודד, לעיתים אפילו כמה שעות בהן אנו יכולים להגיע לסכומים של עשרות ומאות אלפי שקלים. אמנם זה נשמע קלישאתי, אבל צריך איזון בחיים ואנו כאן כדי לעזור לכם.

 

חתונה במדבר מחיר – כמה זה עולה לי?

מה הופך את אירועי החתונות ליקרים כל כך? בוא נשים את הקלפים על השולחן, זה לא משנה אם מדובר על חתונה במדבר, בים או באולם אירועים, מדובר על הוצאה כספית גדולה בכל מקום (אלא אם כן אתם מתחתנים ברבנות). ההוצאות בכל מקום הן אותן הוצאות כמעט, ההבדל היחיד בין חתונה בחיק הטבע ובין חתונה באולם אירועים הוא למעשה האישורים הנדרשים על ידי הרשויות – הוצאה מינורית בהשוואה לכלל ההוצאות ביום הזה.

עלות של חתונה במדבר משתנה על פי גורמים שונים אשר בסופו של דבר יבחרו על ידכם. דבר ראשון שאתם חוסכים לעצמכם הוא עלות השכרת מקום חניה עבור האורחים. מבעד לך כל הוספה של אלמנט לחתונה היא תוספת כסף. הדבר שאתם לא חוסכים לעצמכם הוא ההעברת ציוד שכלולה במחיר, וככל שמקום האירוע רחוק יותר ככה תשלמו יותר.

 

חתונה במדבר מחיר – השכרת אוהלים

מתכננים אירוע של פעם בחיים? השכרת אוהלים יכולה להיות חוויה מדהימה עבור האורחים שלכם, שילוב של אירוע יחד עם מקום לינה באמצע המדבר. לשם כך עליכם יהיה להשכיר אוהלים וציוד לינה. המחיר של השכרת אוהלים משתנה בהתאם לבחירה שלכם, גודל האוהל (בהתאם לכמות האורחים), בחירה של אוהל על פי פרמטרים שונים (סגור או פתוח, רשתות), כמו כן ניתן לבחור בפרגולות זמניות לאירועים המתאימות לחופה ולאו דווקא לינה ועוד… 

מבעד לאוהלים אנו נרצה גם לדאוג להתקנת צלליות עבור האורחים שלנו, אירוע בחיק הטבע דורש מאיתנו להעניק לכל אורח ואורח תחושה של בית. כמובן שחשוב לדאוג לכך שכל הציוד מסביב יהיה בהתאם לעיצוב הכולל של הערב שלכם, אם תבחרו בצורה אחרת אתם תמצאו את עצמכם בבעיה מול כל הספקים. המחיר של השכרת אוהלים יכול להפתיע אתכם לטובה או לרעה, עליכם לדעת לבחור נכון את החברה ממנה אתם רוכשים או להיעזר בחברת הפקות אשר מכירה את הנפשות הפועלות בתחום.

 

חתונה במדבר מחיר – ציוד ועיצוב

השאלה היא האם אתם בוחרים את העיצוב שלכם לבד או שאתם נעזרים בחברת הפקות או מעצב. בחירת העיצוב מושפעת מכל כך הרבה גורמים ועליכם לדעת לנווט בין כולם. העיצוב הוא החל מהפרחים אשר יונחו על השולחן של הסועדים ועד לעמדת הדי ג'יי. אתם לא חייבים להוציא סכומים גדולים כדי להגיע לעיצוב מרהיב, אתם פשוט צריכים לבחור את איש המקצוע הנכון שידע להוציא את המיטב מהתקציב שיש לנו ומההכרות שלו איתכם, בסופו של דבר העיצוב צריך להיות בהתאם לאופי שלכם ובהתאם לציפייה שלכם מהאירוע.

https://www.youtube.com/watch?v=BgXAkiazMMc

חתונה במדבר מחיר – חברת הפקות

כל המחירים יכולים להשתנות מהקצה אל הקצה, קל מאוד להרים ידיים כבר בתחילת הדרך. הפקה של אירוע כזה דורשת מיומנות ודורשת המון זמן וכוח נפשי לעמוד מול כל הספקים. זכרו, זה אמנם האירוע שלכם אבל ממש לא התפקיד שלכם לדאוג לפיתרון עבור כל בעיה, בשביל זה יש חברת הפקות. מתוקף תפקידו של מפיק האירוע ליצור קשר עם כל הספקים בהתאם לתאריך שנקבע, לבחור את הציוד המתאים ולפעול בהתאם למעצבת מטעם החברה. 

 

חתונה במדבר מחיר – חברת הפקות זאת עוד הוצאה כספית

הוצאה כספית עבור חברת הפקות יכולה רק לחסוך לכם כסף. בעוד שאם אתם יוצרים קשר עם ספק כזה או אחר אתם מקבלים מחיר של לקוח רגיל, לחברת ההפקות יש את הספקים הקבועים שלה מולם יש לה מחירים נמוכים יותר ממה שהלקוחות האינדיבידואלים אמורים לשלם בפועל. לכן, בסופו של דבר אתם כן חוסכים לא מעט כסף. מבעד לכך, החברה יודעת מה מיותר, מה מועד לפורענות ועל מה אי אפשר לוותר. פנו לחברה אשר לה ניסיון גדול משלכם, היא תדאג להפוך את היום שלכם ללא פחות ממושלם.