חתונה בים

חתונה ביםחתונה בים

החלטתם למסד את הקשר? מזל טוב! החודשים הקרובים הולכים להיות מאוד עמוסים את זה אנחנו מבטיחים לכם, אבל אתם לא לבד. בסיוע של חברת הפקות התקופה עד ליום הנישואין תהיה הרבה יותר פשוטה ותכירו אופציות רבות אשר יכולות להפוך את היום הזה להרבה יותר מיוחד ממה שהוא. טרנד אשר אנו נתקלים בו הרבה בשנים האחרונות הוא חתונה בים – אז מה בעצם עומד מאחורי הפקה כזאת?

 

חתונה בים – סוג החתונה 

זהו למעשה הצד הראשון שלכם להפקת האירוע, לתכנן את אופי האירוע מתחילתו ועד סופו. האם אתם מחפשים חתונה מצומצמת עם מעט אורחים? האם אתם מחפשים חתונה המונית בעל קונספט ייחודי ורחבת ריקודים גדולה? זכרו שכל צעד חייב אישורים לא רק שלכם אלא גם של הרשויות אשר אחראיות על המקום. דבר ראשון נרגיע אתכם, לא משנה מה הקונספט שתבחרו עדיין החתונה תהיה מרגשת מכל הבחינות.

חתונה בים מאפשרת לנו לחשוב מחוץ לקופסא ואף לצמצם עלויות. בעוד שרוב אירועי החתונות נמצאים בתוך אולמות אירועים בערבים, חתונה בים יכולה להרחיב לכם את המנעד. רבים בוחרים לחגוג את יום חתונתם בבוקר, בשקיעה ואם אתם ממש רוצים אירועי ייחודי אפשר גם לבחור באירוע בזריחה (מקווים שכל האורחים יגיעו). בוודאי מיד עולות לכם בראש מחשבות שליליות לגבי חתונה בים, החול, מזג האוויר, סלעים וכן הלאה… הסירו דאגה מלבכם, תנו לנו לדאוג לפתרונות יצירתיים עבורכם. 

מה שאנו רוצים לייצר בחוויה של חתונה בים הוא בראש ובראשונה אווירה שונה, אווירה רגועה יותר, פחות המולה והרבה יותר סדר. האווירה הזאת חייבת להישמר כבר מהקמת האירוע, כניסת האורחים ועד לסוף האירוע. אנו דואגים לכך שהכל ישתלב בצורה הרמונית, אפילו הקייטרינג והבר המפנקים יהיו בהתאם לטעמם של החוגגים, אך העיצוב שלהם יהיה בהתאם לכלל האירוע. 

 

רשימת מוזמנים  

חתונה על החוף מצד אחד יכולה להיות מאוד מצומצמת, אך מצד שני יש לנו כל כך הרבה מקום לרשותנו כך שאין הגבלה על רשימת המוזמנים. החתונה כולה מתרחשת במרחב הפתוח, כמובן תחת ציליות ומקום מסודר. יש לדעת שאנו עושים כל מה שביכולתו על מנת להנגיש את האירוע לכל האורחים אשר הזמנתם, אך יש גם לקחת בחשבון שייתכן וקיימים אצלכם מוזמנים עם בעיות נגישות – זאת יש לציין בפני חברת ההפקות על מנת שנוכל להגיע לפתרון משותף.

 

עיצוב ותפאורה 

כאשר תבחרו להיעזר בחברת הפקה כחלק מהשירות החברה תדאג לכם בכל הנוגע לתפאורה ועיצוב המקום. ישנן אופציות מגוונות כמו חופה לבנה עם עיצוב כפרי, מקומות ישיבה מעוצבים, כניסה לחופה, עמדת ריקודים ודי ג'יי וכן הלאה… בסופו של דבר חברת ההפקות שלנו רוצה שלא תרגישו שאתם נמצאים על חוף הים, אלא שחוף הים הוא חלק מהתפאורה והאווירה. כמו כן, כמובן שיש מקום לכל בעל אירוע להביע את החוש העיצובי שלו והחברה תתאים את עצמה אל מול הדעה שלו, זאת תוך כדי ליווי מקצועי ובדיקה על מוגבלויות שונות בתכנון.

יש להדגיש כי העיצוב לא נבחר מתוך אסוציאציה כזאת או אחרת, אנו מומחים בהתאמת עיצוב האירוע בהתאם לאופי של בני הזוג המאושרים. העיצוב נבחר לאחר היכרות עם בני הזוג, התאמת ציפיות, שילוב בין ביגוד החתונה של החתן והכלה, כל אלו ביחד יצרו הרמוניה אשר משתלבת עם האירוע עצמו. עוד דרך לייחד את העיצוב שלכם הוא על ידי בחירת קונספט ייחודי, קונספט אשר אהוב על ידי בני הזוג והוא למעשה יהיה הדגל של כל האירוע. בחירת הקונספט יכולה להיות משותפת אתכם ועם חברת ההפקות, אם יש לכם רעיון מראש חשוב מאוד שתציינו אותו בפני החברה.

 

לסיכום

אם עולים בכל לבטים לגבי האירוע על שפת הים זה מובן לגמרי, אך לכל לבט שלכם יש תשובה. על מנת שתוכלו לקבל את כל התשובות ולהרגיש שלמים עם הבחירה שלכם פנו אלינו, אנו כאן ללוות אתכם בכל שלב בדרך. זכרו, בסופו של דבר מה שהכי חשוב באירוע כזה הוא אתם. אם אתם מעוניינים בחתונה יוצאת דופן, אם אתם מחפשים חברת הפקות אשר תסיר מעליכם את כל הקשיים והסידורים בדרך לחופה, אנחנו כאן בשביל להעניק לכם שירות אדיב ומבין.