חתונה בטבע ביער

חתונה בטבע ביערחתונה בטבע ביער

אוהבים לחשוב מחוץ לקופסא? מעולה! חתונה בטבע ביער נשמע כמו דבר מופרך? תתפלאו לדעת שרבים בוחרים לחגוג את היום שלהם בטבע, בין אם מדובר על מדבר, חוף היום או ביער במקום כלשהו בארץ. היתרון שיש בחתונה ביער דבר ראשון הוא הטבע, נוף טבעי שאף מעצב לא יכול לעמוד מולו. מבעד לכך, הטבע מאפשר לנו להתנתק מהכל ולהתמקד רק ביום הזה, ברגע הזה… אם אתם מעוניינים להפוך את האירוע שלכם למשהו יוצא דופן, חתונה ביער היא בהחלט בחירה חכמה.

 

חתונה בטבע ביער – שיגעון או מקוריות?

מצד אחד אנו אוהבים טבע ומצד שני… זה לא קצת מוזר? חתונה ביער אינה דבר חריג בנוף האירועים הישראלי, להפך אירועים מסוג זה כבר הפכו לטרנד בשנים האחרונות. החששות שהיו לרבים כבר הוסרו, כל המקומות המיועדים לאירועים עוברים הדברה, המקומות נגישים לבעלי מוגבלויות וכמו כן אין בעיה למצוא ספק עם תעודת כשרות. מצד אחד אנו תמיד רוצים לשמור על מקוריות, אך בסופו של דבר אם אתם לא אנשים של טבע אין טעם לבחור באירוע מסוג זה. בכל הנוגע לעיצוב האירוע וההפקה עצמה, אנו דואגים להתאים את עיצוב האירוע לאופי של הזוג, זאת נעשה לאחר היכרות והתאמת ציפיות. כמובן שאם יש לכם רעיון לקונספט או וויז'ן עיצובי חשוב לשתף זאת עם אנשי המקצוע מטעם חברת ההפקה.

חתונה בטבע ביער – חתונת חורף

החשש הגדול של כל מי שרוצה לחגוג בטבע הוא מזג האוויר, החלטנו לעשות סוף לחששות שלכם. חתונה בטבע ביער או בכל מקום אחר מתאימה לכל עונות השנה, כמובן שצריך לעבור בסנכרון מלא עם תחזית מזג האוויר באותו היום, אך שום דבר לא ימנע מאיתנו להפוך את האירוע שלכם למושלם. בעוד שרבים חושבים על חתונת קיץ בטבע אנו דווקא חושבים שחתונת חורף היא בחירה מדהימה. בישראל עונת החורף היא לא כמו בקנדה, גם אם יש טפטוף אפשר להמשיך הלאה. חתונת חורף מעוצבת בדרך שונה לחלוטין, אנו דואגים לכך שגם במקרה של גשם עדיין המוזמנים ואתם תמשיכו לרקוד כאשר יש לכם הגנה מפני הגשם, ובכל הנוגע לקור, האירוע שלכם יהיה עטוף בתנורים אשר יחממו אתכם (ומי שבאמת רוצה להתחמם שיתחיל לרקוד). 

 

חתונה בטבע ביער – ניצוצות של עיצוב

יש משהו מיוחד בלעצב אירוע במקום פתוח תחת כיפת השמיים. העיצוב לא מתחיל רק במקום החתונה עצמו אלא לאורך כל השביל המוביל את האורחים למקום. כאשר אנו בוחרים לקיים חתונה בטבע ביער אנו מתחילים הכל מאפס, גם תאורה. לכל צעד בתהליך יש חשיבות רבה בכדי להפוך את העיצוב למרשים וגם לדאוג שיעמוד בתקציב של בעל האירוע. העיצוב אינו רק תפאורה, הוא למעשה ישמור על הקונספט של הערב ויעניק אווירה מיוחדת, שכל כניסה של אורח למקום תגרום למשהו קטן לזוז אצלו. העיצוב נוגע להכל, גם לבר השתייה, לרחבת הריקודים, לחופה, לחנייה להכל קו עיצובי משותף אשר תורם להרמוניה לבלוט החוצה. לכל חברת הפקות יש את המעצב מטעם החברה, בחרו בחברה עתירת ניסיון שיכולה לעמוד בכל אתגר אשר תציבו בפניה. חשוב להדגיש, לפני שמתחילים בתכנון האירוע יש לקבל את האישורים המתאימים מטעם הרשויות

חתונה בטבע ביער יקרה יותר מאשר חתונה באולם?

אחרי שהבנו את הקונספט של חתונה ביער ואת היתרונות שיש בבחירה זו, כדאי לחשוב מבחינה כלכלית האם באמת אפשר לעמוד בזה. אז נתחיל באופטימיות ונדגיש כי כל תקציב יכול לאפשר לכם להנות מחתונה בטבע. כל מה שעליכם לעשות הוא לבחור בחברת הפקות מקצועית אשר תוכל להפוך כל אירוע למשהו מיוחד. למעשה קשה להשוות בין שתי האופציות, חתונה באולם או חתונה בטבע, ישנם הרבה גורמים אשר משפיעים על המחיר ולכן תמיד אפשר יהיה למצוא אלטרנטיבה זולה או יקרה יותר. 

אם אתם זוג צעיר בעל תקציב מסוים עליכם להדגיש זאת בפני חברת ההפקות, חברת ההפקות תראה לכם את האופציות העומדות לרשותכם. הבחירה בחברת הפקות היא אמנם עוד הוצאה כספית, אך הוצאה שתתרום להפחתת מחירי הספקים השונים וכמובן לשקט הנפשי שלכם. אם אתם רוצים להפוך את האירוע שלכם למיוחד, לא משנה מה התקציב שלכם, בחרו בחברת הפקות מקצועית.