חתונה בטבע בזול

חתונה בטבע בזולחתונה בטבע בזול

אם אתם מחפשים אירוע ללא מגבלות, חתונה בטבע היא הבחירה הנכונה ביותר עבורכם. מה אתם צריכים יותר מאשר הטבע מסביבכם, זוהי התפאורה היפה ביותר שכל מעצב חולם להגיע לרמה שלה. הפקת חתונה בטבע יכולה להיות כמעט כל מקום, והיופי הוא כאשר מדובר על מקום סנטימנטלי עבורכם, לדוגמא המקום בו נפגשתם לראשונה, דייט ראשון, נשיקה ראשונה… חתונה בטבע בזול תהיה דבר שדי פשוט להשיג. 

 

חתונה בטבע בזול – למי זה מתאים?

אף אדם לא מכריח אתכם לחגוג בטבע, אם אתם מסתכלים על חתונה בטבע באופן מוזר כנראה שזה לא מתאים לכם. חתונה בטבע יכולה להיות קסומה, במיוחד בעונה הנכונה. חשוב להדגיש כי ישנם מקומות כמו לדוגמא יערות הכרמל אשר חתונה במקום מתאימה בכל עונות השנה, בימי הקיץ כאשר יש עוד שמש חברת ההפקות תדאג לצלייה, כאשר יש חשש לגשם חברת ההפקות תדאג למחסה. כמובן שאחד הדברים שחברת ההפקות בודקת הוא האם התאריך מתאים להזמנת אורחים.

חתונה בטבע מתאימה למי שחי ונושם טבע, ואם גם את וגם בן זוגך חובבי טבע, חתונה בטבע היא הבחירה המושלמת עבורכם. כמובן שלא צריך לבחור חתונה בטבע בשביל להוזיל מחירים, אפשר למצוא אולמות אירועים במחירים נמוכים. הבחירה צריכה לבוא ממקום של חיבור לטבע, שהנוף במקום יגרום לכם להרגיש משהו בגוף.

חתונה בטבע בזול – כמה זה עולה לי?

אז כמה עולה באמת חתונה בטבע? – חתונה בטבע בדרך כלל תהיה זולה יותר מאשר אולם אירועים, כמובן שהמחיר מתבסס על הרבה דברים. בסופו של דבר יש לנו בטבע את כל מה שאנחנו צריכים בשביל להפיק את האירוע, אפשר להפוך את העיצוב לפשוט יותר על בסיס הטבע וכך אנו כבר חוסכים לא מעט כסף. גם האוכל הכפרי בדרך כלל יהיה במחירים נמוכים יותר, וכמובן שיש לנו את הטבע כנוף טבעי ככה שלא צריך אפקטים מרהיבים כדי להאדיר את האירוע. המחירים משתנים מקצה לקצה בהתאם לבחירה של הלקוח, חשוב להדגיש זאת. המחירים של הספקים השונים משתנים בהתאם לרמת השירות אותה אתם בוחרים, חתונה בטבע יכולה בהחלט להיות זולה יותר, אבל אם אתם בוחרים בכבד אווז למנת פתיחה, כנראה שהמחירים ישתנו מעט… 

 

חתונה בטבע בזול – ליווי מקצועי

למה כל כך חשוב לבחור בליווי מקצועי אם אנו רוצים להוזיל את המחיר? בסופו של דבר אנו צריכים לשלם תשלום נוסף על השירות של חברת ההפקות. ליווי מקצועי אמנם מצריך מאיתנו לשלם לחברת ההפקות, אך אם נסתכל על השירות מזווית חכמה יותר נוכל לראות שאנחנו חוסכים לא מעט כסף. חברת ההפקות היא זאת שמחברת אותנו אל הספקים הנדרשים אלא אם כן יש לנו ספק ספציפי מולו אנו רוצים לעבוד (בדרך כלל זה קורה בבחירת הדי ג'יי). הספקים מולה החברה עובדת הינם ספקים קבועים שלה, ולכן המחירים אותם היא משיגה יהיו נמוכים מאשר המחירים אותם תוכלו להשיג בפנייה ישירה אל הספק. 

מבעד למחירים המוזלים אותם חברת ההפקות יכולה להשיג, עוד נתון חשוב שיש להדגיש הוא המקצועיות הנדרשת בהפקת חתונה בטבע גבוהה יותר מאשר חתונה באולם אירועים. חתונה בטבע מחייבת אותנו להשיג את האישורים הנדרשים, לוודא גישה למקום לכל אדם, לדאוג לתאורה נכונה, משטח ריקודים בטוח ועוד המון פרטים קטנים שרק חברה מקצועית תדע לשים דגש עליהם.

חתונה בטבע בזול – עיצוב

העיצוב הוא כל כך קריטי, אין לכם מושג כמה. החשיבות שיש בסיוע מקצועי לצורך עיצוב הוא חשוב, נכון ואפילו יכול לתרום להוזלת מחיר האירוע. העיצוב למעשה הוא גדר עבור כל האירוע, המטרה שלו לשמור על האסטטיות לאורך כל האירוע. חתונה בטבע כבר מקנה לנו את העיצוב הטבעי של הנוף, ועל בסיס הנוף העיצוב המלאכותי צריך לצאת לפועל. לשם כך עליכם להיעזר באיש מקצוע מטעם חברת ההפקה איתה יצרתם קשר, כמובן שזה חלק מהדיל הכולל. העיצוב יכול להיות על בסיס קונספט מסוים שבחרתם, על בסיס הנוף הטבעי עוד. העיצוב אינו רק לצורך נוי, אלא גם במקום מסוים שומר על ביטחון העוברים והשבים. העיצוב כמובן אינו רק תאורה וכניסה לחופה, העיצוב הוא גם עבור כל הספקים, כל ברי השתייה והאוכל, השולחנות, פינות ישיבה ועוד…