הפקת אירועים קטנים בטבע

הפקת אירועים קטנים בטבעהפקת אירועים קטנים בטבע

האמת, זה לא קשור לקורונה ולא קשור לריחוק החברתי שכפתה עלינו המגיפה. זה היה שם קודם. כולנו התחלנו למאוס בחתונות הגדולות ובאירועים הגדולים. החתונות ההמוניות כבר איבדו מזמן כל טעם ובעצם לחתן ולכלה לא היה שום עניין להיות במחיצת אנשים מהעבודה של אב החתן או עם בן דוד שלישי, מצד האימא. עם כל הכבוד, ביום החשוב והמתוק ביותר שלהם, הם רוצים להיות עם חברים שלהם באופן משוחרר וכיפי.

זו הסיבה, שמאות זוגות בוחרים היום לערוך חתונות קטנות ומצומצמות. בעיקר של בני משפחה קרובים וחברים טובים. חתונה קטנה, היא חלק מהטרנד של הפקת אירועים קטנים בטבע ומתיישבת בול על הקונספט. גם בטבע אנחנו לא רוצים המוניות. אנחנו רוצים את הפסטורליות, השקט והשלווה והאינטימיות. הטבע הוא מקום נפלא להתבודד אבל גם אם אתם לא רוצים להתבודד אלא להתחתן, הפקת אירועים קטנים בטבע, זו התשובה.

אין אולם אין מחויבות

רגע, אז למה שלא נעשה חתונה קטנה באולם שמחות או בגן אירועים? ובכן, זה עניין של כסף. אולמות האירועים, למעשה כופים עליכם את כל הטעם שלהם, העיצובים שלהם, ההתנהלות שלהם, בעצם את הכל. יש להם תשתית ומסגרת מוכנה ואתם צריכים להתאים את עצמכם בדיוק אליהם. יש כאלו שרק מכך כבר מקבלים בחילה והם אלו המעדיפים הפקת אירועים קטנים בטבע או גדולים יותר במקומות ייחודיים, בהם הם יכולים להגשים את חלומם ולהיות גם ייחודיים.

אבל מעבר לכך, העובדה שבעל אולם צריך להפעיל את כל הלוויתן הגדול הזה של האולם ואת כל המערכת, מביאה אותו לדרוש מכם מינימום של אורחים. גם אם אתם לא רוצים. והמינימום הזה הוא הרבה מעבר לחתונה קטנה. כך שאתם נאלצים להסכים, לשלם הרבה יותר משרציתם ולהזמין אנשים שלא תכננתם. או, שתלכו על הקונספט של הפקת אירועים בטבע.

לא רק חתונות

כאשר אנחנו מדברים על הפקת אירועים קטנים בטבע, אנחנו מזכירים שוב ושוב את עולם החתונות. זה טבעי, שכן החתונות בטבע, הן כרגע הטרנד הכי חם. אך למעשה, כל אירוע יכול להיות בטבע. החל ממסיבה בעבודה, חתונה בטבע או לוקיישן להשקות, אירועי גיבוש, ושמחות אחרות כמו בר ובת מצווה וכד'. עבור כל האירועים האלו ואחרים היציאה לטבע והייחודיות ש האירוע יכולים להיות נהדרים ויוצאי דופן ולהשיג את מטרתם. 

ויחד עם זאת, גם באירועים אלו, צריך לשים את הדגש של הפקת אירועים קטנים בטבע ולא לחשוב, שמכיוון שמדובר באירועים קטנים נזלזל או לא נשקיע בהם. בוודאי באירועים חשובים כמו חתונות או אירועים עסקיים שיכול להיות אפילו קריטיים לחיי החברה. אירוע בטבע, קטן כגדול, חייב להיות מושקע וחייב להיות מתוכנן מראש עבור השטח וכל האתגרים שהוא מציב, לפני ובמהלך האירוע.

הפקת אירועים קטנים בטבע עם מפיק מומחה

העובדה שמדובר באירוע קטן לא הופכת את האתגרים לפחות משמעותיים. למעשה, העובדה שהאירוע קטן יותר, לא משנה ברבים מן האתגרים. אם ערכנו אירוע בחוץ ולא הכנו מראש פתרון כנגד החום הכבד, אין זה משנה אם מדובר באירוע של 1000 איש או של 200. בואו נודה על האמת, למרות שאנחנו חכמים מאוד, לא נוכל לבדנו להתמודד עם כל האתגרים, הבלת"מים והריצות בין ספקים שונים. גם אם הינו מסוגלים, לא בטוח שיש לנו את הזמן לכך.

לכן עולה חשיבות שכירת מפיק לאירוע. בין אם מדובר באירוע גדול או הפקת אירועים קטנים בטבע, למפיק יש תפקיד קריטי בהצלחתו. הוא האיש שישה אמון על מימוש החלום שלכם לכדי מציאות. ככל שהמפיק יהיה עתיר נסיון ויהיה לכם כימיה טובה איתו, הצלחת האירוע שלכם, תהיה יותר מובטחת.