כל מה שחשוב לדעת על הפקת אירועים בטבע

הפקת אירועים בטבעכל מה שחשוב לדעת על הפקת אירועים בטבע

השינוי המרענן ביותר בענף האירועים של השנים האחרונות הוא היציאה אל הטבע. גם כך, מאסנו כבר להיות כלואים במבנים בהם הכל קבוע ומובנה. אולמות שכולם נראים כאילו יצאו מאותו סרט נע, פלוס -מינוס שנדליר כזה או אחר. דווקא הטבע הירוק, הפורח, המתחדש ומשתנה כל העת- קורא לנו. את האירועים שלנו אנחנו רוצים לעשות בטבע.

הפקת אירועים בטבע היא לא רק ייחודית ומקנה לאירוע שלנו נופך אחר, היא גם כרוכה בחשיבה מעט שונה. לצד העובדה שהלוקיישנים בטבע שנבחר יהיו מדהימים ותיווצר אווירה מושלמת, הרי שחלק מהצלחת האירוע כרוך גם במערכת שתדע למקסם את המקום עוד קצת ושתהיה אמונה על הפקת אירועים בטבע על כל המשתמע מכך ועם כל הדברים הקטנים אך חשובים שיש לשים עליהם לב.

כל אירוע בכל מקום

כיום אפשר לבצע הפקת אירועים בטבע כמעט בכל מקום. חופי ים, יערות, סמוך לצלע הר, מבנים ואתרים ארכאולוגיים, מערות, בין נחלים מפכים ועוד שלל מקומות רומנטיים וקסומים. כמובן, שיש צורך לקבל אישורים מגורמים מוסמכים, האחראים על המקום, במידה ויש כאלו וכן מרשויות המדינה ומגורמים האמונים על הביטחון באירוע כמו משטרה ומכבי אש. חברת הפקת אירועים בטבע איכותית, תתרוצץ עבורכם ותעסוק בקבלת האישורים. 

לא רק המקומות כמעט ואינם מוגבלים גם סוג האירוע עצמו. אמת, שמרבית האירועים בטבע, הינם מז'אנר החתונה. הרומנטיקה והאווירה המיוחדת הנשקפים ועולים מן הטבע, מקנים לחתונה תפאורה שאלוהים נגע בה. אבל לצד זאת, הטבע הפך גם לביתם של אירועים מסוגים ומסגנונות שונים. בין השאר נערכת הפקת אירועים בטבע גם עבור אירועים משפחתיים אחרים כמו בר ובת מצווה, אירוסין, בריתות, טקס החינה ועוד. לצד זאת, גם מסיבות וימי הולדת רבים, אליהם מוזמנים החברים הטובים, נערכים בטבע וכן אירועים עסקיים רבים, ביניהם של החברות הגדולות במשק. אין ספק, שמי שמבלה את מרבית יומו מול המחשב ובחדר הסגור, ישמח לשינוי באווירה.

על מה יש להקפיד

כדי שהפקת אירועים בטבע תהיה מוצלחת באמת, אנו נדרשים להפקעה מקצועית ומיומנת השמה דגש על הפרטים הקטנים. בניגוד לחתונה או אירוע אחר באולם שמחות, בו הכל כבר מובנה, אירוע בטבע, צריך לבנות מההתחלה. חוץ מהתפאורה כמובן. לצורך הפקה שכזו, יש להביא לא רק את ציוד האירוע כמו שולחנות, סידורי פרחים וכד', אלא גם לדאוג להקמת תשתיות של חשמל ומים ודברים קריטיים נוספים וכן להקמת מערך הלוגיסטיקה, אשר יהיה המון על תפעול החתונה, כגון שירותים, מטבחים, חניות וכד'.

החלום שרקמתם לאירוע המושלם הוא ייחודי רק לכם ונדרשת חברה מקצועית, שתקפיד על קוצו של יוד ותנהל במקביל עשרות ספקים ונותני שירות, כל אחד מעולם אחר ותפעיל אותם בסנכרון מושלם. כל הפרטים, קטנים כגדולים, צריכים להיות מושקעים ומוקפדים. גם דברים שנראים לנו אולי כשוליים או שבכלל לא נתנו דעתנו עליהם, כמו היכן יוגש הכיבוד? מה המקום הנכון למקם את רחבת הריקודים? איזו מערכת הגברה נציב, כדי להשיג את התוצאות הרצויות? היכן נמקם את החניות? האם הדרך אל לב החתונה תהיה מונגשת? ועוד מקבץ של עשרות נושאים שצריך יד מכוונת, הבקיאה בהפקת אירועים בטבע, לשם הצלחתם.

כמה זה יעלה לנו?

אמת, הפקת אירועים בטבע עלולה לעלות מעט יותר יקר מאירוע באולם רגיל, בו הכל כבר מוכן, מובנה ופועל כמו בסרט נע. אבל זהו למעשה לב העניין. אתם לא רוצים להיות כמו כולם. אתם רוצים משהו מיוחד. שונה ושייזכר לאורך שנים רבות. את זה תמצאו רק בטבע. ועדיין, אין זה אומר כמובן שכל החלום הזה צריך לרושש אתכם. יש פשוט צורך בבניה חכמה של האירוע ותכנון מוקפד מראש.

אירוע בטבע, כל אירוע, דורש מעיטנו לא רק יצירתיות אלא גם תכנון, תפעול ודייקנות, כדי שהאירוע יהיה, מושלם, מרשים ואטרקטיבי.

'ארץ קדם', הינו פורטל חתונות ואירועים בטבע. תמצאו בו מדריכים רבים על הדרך הנכונה לבחור מקומות ואתרים, ימים ועונות מועדפים, דברים שחשוב לשים אליהם לב ודברים שאסור לפספס. לצד זאת תמצאו אינדקס מקומות, ספקים ונותני שירות, מקצועיים בתחומם, במגוון סגנונות ואפשרויות. הפקת אירועים בטבע, אינה דבר פשוט. עם ארץ קדם – הגשמת החלום שלכם תהיה בהישג יד.